Zahradní slavnost 2016

Již po deváté se konala dne 7. srpna oslava svátku patrona koryčanského farního kostela svatého Vavřince. Slavnostní průběh mělajiž nedělní mše svatá, která byla doprovázena zpěvem učitelky ZUŠ Kyjov paní MgA. Aleny Kučerové. Za varhaního doprovodu Mgr. Moniky Selucké zazpívala čtyři písně autoru A.Dvořáka, P. Mascagniho, G.F.Händela.

Odpolední zahradní slavnost začala v 14 hodin. Nechybělo nic z tradičních a osvědčených součástí této akce. Lehký důraz tohoto odpoledne byl opět dán  na děti, proto nechyběl skákací hrad, poníci, soutěže pro děti, trampolína i kolotoč, bohaté občerstvení. Pro dospělé nechyběl vinný sklípek, živou hudbu letos obstaral Charlie´s K band Luďka Čihánka. Rovněž nechybělo pěkné slunečné počasí, a tak odpoledne probíhalo v dobré pohodě a návštěvníck odcházeli s pocitem příjemně stráveného svátečního odpoledne.

Ing. Jaroslav Kočí
Do fotogalerie přejdete kliknutím na obrázek.